
Standaard teksten steeds opnieuw knippen en plakken? Nog steeds verliezen veel werknemers onnodig tijd met dit soort handelingen.
Met xential is dat verleden tijd. Met onze software beheer je tekstcomponenten en huisstijlen centraal, op één plek. Met xential stel je documenten op volgens een sjabloon, dat een beheerder van de software eenmalig aanmaakt. Gebruikers van de software vullen met behulp van een eenvoudig vraag- en antwoordspel gegevens in. Die gegevens worden automatisch verwerkt in het document, volgens vastgestelde formats.
Een huisstijlwijziging handmatig, één-voor-één, doorvoeren in
allerlei documenten, hoeft met xential niet meer. Met onze software
beheer je desnoods meerdere huisstijlen centraal. Dus dat logo wijzigen,
of een adres aanpassen doe je vanaf nu in een handomdraai!
Plan meteen een online demo.
Het beheer van de sjablonen binnen xential is zo opgezet, dat alle voorkomende werkzaamheden door eigen beheerders uitgevoerd kunnen worden. Het onderhouden van één of meerdere centrale huisstijlen, het opzetten van standaard tekstblokken, of het ontwerpen van een gemakkelijk te gebruiken vraag- en antwoordspel: het is allemaal eenvoudig te realiseren met xential.
Kortom: het beheren van sjablonen en huisstijlen met xential scheelt tijd, verlaagt de foutmarge drastisch en verhoogt de kwaliteit van de documenten die jouw organisatie verlaten.
Geloof ons niet zómaar…
Teams in heel Europa gebruiken xential elke dag. Dit is wat ze zeggen.